Pacientė Neringa

Pacientei atlikta dantų formos ir spalvos korekcija stiklo keramikos sluoksniuotomis laminatėmis.

Pacientė Eglė

Pacientei koreguota priekinių dantų forma ir spalva stiklo keramikos sluoksniuotais daliniais vainikėliais ir laminatais. Pacientei atlikta dantų formos ir spalvos korekcija stiklo keramikos sluoksniuotomis laminatėmis.

Pacientė Rita

Pacientei koreguota dantų forma ir spalva stiklo keramikos sluoksniuotomis laminatėmis ir presuotais vainikėliais. Pacientei atlikta dantų formos ir spalvos korekcija stiklo keramikos sluoksniuotomis laminatėmis.

Pacientė Inga

Pacientei koreguota priekinių dantų forma ir spalva stiklo keramikos sluoksniuotais laminatais ir daliniais vainikėliais, atlikta dantų formos ir spalvos korekcija stiklo keramikos sluoksniuotomis laminatėmis.

Pacientė Ieva

Pacientei atliktas minimaliai invazyvus estetinis protezavimas stiklo keramikos laminatėmis ir daliniais vainikėliais, atlikta dantų formos ir spalvos korekcija stiklo keramikos sluoksniuotomis laminatėmis.

Pacientas Mečislovas

Pacientui atlikta dantų formos ir spalvos korekcija stiklo keramikos sluoksniuotomis laminatėmis. Pacientei atlikta dantų formos ir spalvos korekcija stiklo keramikos sluoksniuotomis laminatėmis.

Pacientė Nijolė

Pacientei estetinio protezavimo pagalba patiesintas dantų lankas, koreguota dantų forma ir spalva. Protezuota stiklo keramikos laminatėmis ir daliniais vainikėliais. Pacientei atlikta dantų formos ir spalvos korekcija stiklo keramikos sluoksniuotomis laminatėmis.

Pacientas Nerijus

Pacientui atlikta viršutinio žandikaulio dešimties dantų dantenų plastika pagal skaitmeninį šypsenos modeliavimą. Priekinių dantų forma atstatyta stiklo keramikos sluoksniuotais laminatais, šoninių dantų anatomija ir kramtymo funkcija atstatyta stiklo keramikos užklotais ir daliniais vainikėliais. Pacientui atlikta dantų formos ir spalvos korekcija stiklo keramikos sluoksniuotomis laminatėmis.

Pacientas Vitalijus

Priekinių keturių dantų forma ir spalva koreaguota stiklo keramikos sluoksniuotais daliniais vainikėliais ir laminatais, iltinių dantų anatominė forma atstatyta kompozicine plomba. Pacientui atlikta dantų formos ir spalvos korekcija stiklo keramikos sluoksniuotomis laminatėmis.

Užsiregistruokite Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiko, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Užsiregistruokite
Apsilankymui Internetu

Užpildykite kairėje esančią formą ir mūsų administratorės susisieks su Jumis patvirtinti vizito laiką, bei Jus aptarnaujantį gydytoją!

Kaip atvykti?

Ramygalos g. 21, Panevėžys

PĖSČIOMIS

Jeigu bandysite ateiti pėsčiomis – mūsų kliniką rasite netoli Laivės aikštės, nuo ten tik kelių minučių kelias iki Ramygalos gatvės.

PARKAVIMAS

Atvykus į kliniką, galima parkuoti automobilį gatvėje. Stovėjimas leidžiamas, parkavimas nemokamas.

Skambinkite mūsų registratūrai 8-60-727272, rašykite mums paštu info@picklinika.lt arba užpildykite Kontaktų Formą